English

Tetro, reż. Francis Ford CoppolaTetro, reż. Francis Ford Coppola
Informacje prasowe
1 2 3 4  
02 lip 10

Międzynarodowy Festiwal Filmowy ERA NOWE HORYZONTY we Wrocławiu od 10 lat konsekwentnie prezentuje niekonwencjonalne kino autorskie, filmy poszukujące nowego języka, ciekawej formy, tematów nieobecnych w produkcjach głównego nurtu. Od lat program filmowy festiwalu bywa pretekstem i inspiracją do odkrywania nowych horyzontów także w obszarze innych dziedzin sztuki. Towarzyszące festiwalowi wydarzenia - wystawy i instalacje, spektakle i koncerty, wykłady i warsztaty składają się na spójną, interdyscyplinarną propozycję artystyczną.

17 maj 10

10. MFF ERA NOWE HORYZONTY rozpocznie się za 67 dni! Już dziś mamy przyjemność zaprezentować plakat dziesiątej edycji, którego autorką jest Elżbieta Tchórznicka/Pracownia.

29 kwi 10

Magazyn psychologiczny "Charaktery" już po raz drugi przygotował specjalny dodatek przybliżający sylwetki twórców, których filmy zostaną pokazane podczas tegorocznej, 10. edycji mff era nowe horyzonty we Wrocławiu.

25 kwi 10

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że na stronie internetowej festiwalu www.enh.pl można już rezerwować akredytacje dziennikarskie na 10.mff era nowe horyzonty we Wrocławiu, który odbędzie się w dniach 22 lipca - 1 sierpnia br.

21 kwi 10

Mike Patton, jeden z najbardziej płodnych artystów naszych czasów, wystąpi 22 lipca 2010 roku z projektem Mondo Cane na festiwalu era nowe horyzonty we Wrocławiu. Koncert, który odbędzie się na Wyspie Słodowej, zainauguruje europejskie tournée promujące nową płytę artysty Mondo Cane (Ipecac Recordings, premiera 4 maja 2010). Wrocławski występ będzie jedynym koncertem w Polsce.

20 kwi 10

W dniach 20 - 24 października 2010 we Wrocławiu odbędzie się pierwsza edycja AMERICAN FILM FESTIVAL. Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, które przygotowuje, organizowany również we Wrocławiu, Międzynarodowy Festiwal Filmowy ERA NOWE HORYZONTY.

23 mar 10

międzynarodowy festiwal filmowy era nowe horyzonty we Wrocławiu od 10 lat konsekwentnie prezentuje niekonwencjonalne kino autorskie, filmy poszukujące nowego języka, ciekawej formy, tematów nieobecnych w produkcjach głównego nurtu. Od lat program filmowy festiwalu bywa pretekstem i inspiracją do odkrywania nowych horyzontów także w obszarze innych dziedzin sztuki. Towarzyszące festiwalowi wydarzenia - wystawy i instalacje, spektakle i koncerty, wykłady i warsztaty składają się na spójną, interdyscyplinarną propozycję artystyczną.

1 2 3 4  
Moje NH
Strona archiwalna 10. edycji (2010 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.enh.pl
Nawigator
Lipiec-sierpień 2010
PWŚCPSN
192021 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu:
OK
Indeks A-Zscena muzyczna
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2007-2010
festiwal@enh.pl
www.enh.pl
realizacja: Pracownia Pakamera