English
Akredytacje branżowe

Szanowni Państwo,

Sprzedaż akredytacji branżowych na 10. Międzynarodowy Festiwal Filmowy ERA NOWE HORYZONTY rozpocznie się 26 kwietnia 2010 na stronie www.enh.pl.

 

REGULAMIN INTERNETOWEJ SPRZEDAŻY AKREDYTACJI BRANŻOWYCH

 1. Organizatorem sprzedaży jest Stowarzyszenie NOWE HORYZONTY (ul. Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa).

 2. Akredytacje przyznawane są osobom pracującym w branży filmowej.

 3. Akredytacja branżowa upoważnia do wejścia na wszystkie pokazy filmowe w ramach 10. MFF ERA NOWE HORYZONTY, na które wcześniej posiadacz akredytacji zarezerwował miejsce z zastrzeżeniem pkt. 4. Regulaminu. Akredytacja nie obejmuje otwarcia i zamknięcia festiwalu.
  Ponadto akredytacja branżowa upoważnia do zniżek na zakup biletów na wydarzenia specjalne (filmy nieme z muzyką na żywo, koncerty, spektakle), zakup katalogu oraz innych wyznaczonych przez organizatora wydawnictw.

 4. Akredytacja jest zaprogramowana na 55 wejść. UWAGA! Wejście na pokaz filmowy nastąpi wyłącznie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji miejsca.

 5. Właściciel akredytacji może zarezerwować tylko jedno miejsce na określony pokaz filmowy o określonej godzinie w ramach swojego karnetu.

 6. Właściciel akredytacji nie może dokonywać rezerwacji na więcej niż jedno miejsce z danego bloku godzinowego w danym dniu. Jako blok godzinowy rozumiane są seanse odbywające się w odstępstwie czasowym nie większym niż 30 min (np. 9:45, 10:00 i 10:15 - jeden blok godzinowy).

 7. W przypadku braku możliwości pojawienia się na zarezerwowanym seansie - rezerwację należy odwołać. Można tego dokonać do 15 min przed rozpoczęciem seansu.

 8. Nieodwołanie rezerwacji w trybie określonym w pkt. 8 Regulaminu i niepojawienie się na pokazie filmowym powoduje odliczenie z akredytacji 5 wejść.

 9. Do zamówienia na akredytację branżową należy dołączyć aktualne zdjęcie portretowe w pliku o wielkości nieprzekraczającej 2 Mb, które posłuży do identyfikacji właściciela akredytacji. Brak zdjęcia bądź też zdjęcie nieidentyfikujące osoby zamawiającej akredytację powoduje unieważnienie zamówienia.

 10. Przyznanie akredytacji zostanie potwierdzone e-mailem w ciągu 4 dni od daty wypełnienia zamówienia

 11. Akredytacja jest imienna - zostanie wystawiona na imię i nazwisko osoby zamawiającej.

 12. Nie można przepisać akredytacji na inną osobę.

 13. Nie można dokonać zwrotu akredytacji.

 14. Cena akredytacji branżowej wynosi 300 zł (z VAT). Sprzedaż trwa od 25 kwietnia do 22 czerwca.

 15. Wartość zamówienia za akredytację należy wpłacić na konto organizatora w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia (decyduje data dokonania wpłaty przez zamawiającego).

 16. Nie akceptujemy przelewów realizowanych za pośrednictwem poczty polskiej (przekazy pocztowe).

 17. Zgłoszenia bez dokonania zapłaty nie będą rozpatrywane.

 18. Fakt otrzymania akredytacji zostanie potwierdzony e-mailem w ciągu 7 dni (od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Stowarzyszenia).

 19. Zakupioną akredytację będzie można odbierać w Industry Office w Teatrze Lalek (Plac Teatralny 4) we Wrocławiu od 21 lipca 2010 od godz. 15.00.

 20. Nie będą wydawane duplikaty karnetów.

 21. Organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży w każdej chwili bez podania przyczyn.

 

Zamów akredytację branżową

  Do zobaczenia we Wrocławiu,

Organizatorzy festiwalu ERA NOWE HORYZONTY

Moje NH
Strona archiwalna 10. edycji (2010 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.enh.pl
Nawigator
Lipiec-sierpień 2010
PWŚCPSN
192021 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu:
OK
Indeks A-Zscena muzyczna
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2007-2010
festiwal@enh.pl
www.enh.pl
realizacja: Pracownia Pakamera