English
FAQ - informacje o karnetach

Kiedy rozpoczyna się sprzedaż karnetów?

Sprzedaż karnetów rozpoczyna się 25 marca 2010r.


Do kiedy trwa sprzedaż karnetów?

Sprzedaż karnetów trwa do 30 czerwca 2010r. bądź do wyczerpania puli (pula znacznie zmniejszona w porównaniu z zeszłym rokiem)


Ile kosztuje karnet?

Karnet kosztuje 300 zł.


Do czego uprawnia karnet?

Karnet zaprogramowany jest na 55 wejść a więc uprawnia do udziału w 50 seansach (największa możliwa do obejrzenia ilość filmów - 10 dni festiwalu x 5 pokazów dziennie) pod warunkiem zrobienia rezerwacji na konkretny film oraz jednej nieobecności bez odwołania rezerwacji (za którą odliczanych jest 5 wejść - o tym dalej). Ponadto karnet uprawnia do zniżek na zakup biletów na koncerty, wydarzenia specjalne oraz rabat na zakup katalogu oraz innych festiwalowych wydawnictw


Od kiedy można zrobić rezerwację?

Rezerwację można robić od dnia poprzedzającego dane wydarzenie od godziny 0:00 do godziny rozpoczęcia seansu. Na przykładzie wygląda to tak – na film, który odbywa się 24 lipca miejsce będzie można rezerwować już 23 lipca (w nocy z 22-ego na 23-ego) od godziny 0:00. Ma to na celu wyeliminowanie takiej sytuacji, że już pierwszego dnia wszystkie miejsca będą zarezerwowane tak „na wszelki wypadek”. Pozwoli na spokojne przejrzenie repertuaru i podjęcie świadomej decyzji. Należy również pamiętać o tym, że można zrobić maksymalnie 1 rezerwację  na miejsce na określonym seansie o określonej godzinie), jak również o tym, że nie można zarezerwować więcej niż jedeno miejsce na seans z danego bloku godzinowego w danym dniu. Jako blok godzinowy rozumiane są seanse odbywające się w odstępstwie czasowym nie większym niż 30 min (np. 9:45, 10:00 i 10:15 to jeden blok godzinowy).


Co zrobić w przypadku, kiedy chcę pójść na inny film (niż wcześniej zaplanowałem)?

W takim przypadku należy odwołać rezerwację i zrobić nową, można to zrobić do 15 min przed seansem. Jeśli nie odwołamy rezerwacji i nie pojawimy się na seansie od liczby wejść na naszym karnecie zostanie odliczone 5 wejść, dlatego rezerwację koniecznie należy odwołać.


Gdzie mogę odwołać rezerwację?

Rezerwację będzie można odwołać w każdym obiekcie festiwalowym (poza Operą). Będą tam specjalnie do tego celu przygotowane stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu.


Czy karnet można odstępować?

Karnetu nie można pod żadnym pozorem odstępować. Jest on przypisany do osoby która go kupiła. Jest na nim jej imię, nazwisko oraz zdjęcie.


Jak dołączyć zdjęcie do karnetu?

Składając zamówienie na karnet (wcześniej musisz być zarejestrowany na stronie) po wypełnieniu danych jest przycisk dołącz zdjęcie do karnetu. Robi się to na tej samej zasadzie jak dołącza plik (załącznik) do maila.


Jakie są wymagania co do zdjęcia, które dołącza się do zamówienia na karnet?

Powinno to być aktualne zdjęcie portretowe w pliku o wielkości nieprzekraczającej 2 Mb o minimalnych wymiarach 400 pikseli x 400 piksli, najlepiej w rozdzielczości 300 DPI, które posłuży do identyfikacji właściciela karnetu. Brak zdjęcia bądź też zdjęcie nieidentyfikujące osobę zamawiającą karnet powoduje unieważnienie zamówienia.

Moje NH
Strona archiwalna 10. edycji (2010 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.enh.pl
Nawigator
Lipiec-sierpień 2010
PWŚCPSN
192021 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu:
OK
Indeks A-Zscena muzyczna
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2007-2010
festiwal@enh.pl
www.enh.pl
realizacja: Pracownia Pakamera