English
Informacje prasowe
25 kwi 10
Akredytacje prasowe na 10. mff era nowe horyzonty dostępne on-line

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że na stronie internetowej festiwalu www.enh.pl można już rezerwować akredytacje dziennikarskie na 10.mff era nowe horyzonty we Wrocławiu, który odbędzie się w dniach 22 lipca - 1 sierpnia br.

  • Akredytacja upoważnia do wejścia na pokazy filmowe*
  • Akredytacja uprawnia do korzystania z biura prasowego oraz gwarantuje dostęp do materiałów prasowych (w tym foto i video) dotyczących festiwalu i filmów festiwalowych
  • Akredytacja upoważnia do wstępu na spotkania z gośćmi festiwalowymi oraz do umówienia się na indywidualne rozmowy z twórcami
  • Akredytacja upoważnia do obioru bezpłatnych biletów na koncerty oraz filmy nieme z muzyką na żywo. Bezpłatne bilety można będzie odbierać w dniu projekcji danego filmu lub koncertu w godz. 9.00-13.00, w Centrum Festiwalowym w Mediatece.
  • Posiadacze akredytacji otrzymają katalog 10. edycji mff enh
  • Akredytacja jest imienna i nie można jej odstępować. Posługiwanie się akredytacją niezgodnie z niniejszymi zasadami spowoduje jej unieważnienie. Posiadacz akredytacji w dowolnym momencie może zostać poproszony przez obsługę festiwalu o okazanie dokumentu tożsamości.

* z wyłączeniem pokazów filmów otwierających i zamykających festiwal, na które będzie można odebrać zaproszenia

Aby usprawnić wejścia na seanse, po raz pierwszy w tym roku wprowadziliśmy system rezerwacji miejsc. Inspiracją były dla nas rozwiązania stosowane przez inne międzynarodowe festiwale filmowe.

Podczas tegorocznej, 10. edycji mff enh wszyscy posiadacze akredytacji festiwalowych będą proszeni o rezerwowanie sobie miejsc na seanse. Akredytacja zostanie zaprogramowana na 55 wejść, a na seans będzie można dostać się wyłącznie z rezerwacją.

Dokonanie rezerwacji będzie możliwe już w dniu poprzedzającym dane wydarzenia od godz. 9.00, do godziny rozpoczęcia wybranego seansu.

Jeśli ktoś nie zamierza udać się na film, na który zarezerwował sobie miejsce, proszony będzie o anulowanie rezerwacji.

W każdym obiekcie festiwalowym zapewnimy możliwość odwołania rezerwacji oraz natychmiastowego dokonania nowej (warunkiem jest dostępność miejsc na sali ). We wszystkich kinach, w których będziemy wyświetlać festiwalowe filmy, znajdą się punkty z dostępem do Internetu, przeznaczone specjalnie do tego celu.

Cena akredytacji dziennikarskiej wynosi 300 zł (z VAT), a termin nadsyłania zamówień upływa 30 czerwca 2010.

Bardzo cenimy sobie współpracę z Państwem i serdecznie zapraszamy do akredytowania się na festiwal.

Zamów akredytację dziennikarską >


W razie pytań prosimy o kontakt.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Agnieszka Wolak i Maria Pożarowska

Moje NH
Strona archiwalna 10. edycji (2010 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.enh.pl
Nawigator
Lipiec-sierpień 2010
PWŚCPSN
192021 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu:
OK
Indeks A-Zscena muzyczna
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2007-2010
festiwal@enh.pl
www.enh.pl
realizacja: Pracownia Pakamera